Doručování květin

Nabízíme doručení květin a ostatního zboží z našeho prodejního sortimentu až do domu ve Vlašimi a jejím okolí do cca 20 km. Doručení po Vlašimi je při ceně kytice nad 400,- Kč zdarma, mimo Vlašim za 8,- Kč/km (počítat cestu tam i zpět). 

 

Jak objednat?

Je to velmi snadné. Po vytočení telefonního čísla 603 559 639 nebo 604 226 449 se Vám ozve jedna z našich floristek, která s Vámi sepíše objednávku.

Bude od Vás očekávat Vaši představu o doručované květině, její přibližnou cenu, místo a čas dodání, telefonický kontakt na Vás a na obdarovávanou osobu. Vše můžete také specifikovat e-mailem na havlicek.vlasim@tiscali.cz

 

Jak platit?

 

Platnost objednávky

Objednávka nabývá platnosti po jejím připsání na výše zmíněný bankovní účet nebo zaplacení na prodejně. 

 

Zrušení objednávky

Objednávku je možno zrušit z Vaší strany bez udání důvodů. V případě zrušení standardní objednávky 24 hodin předem neúčtujeme žádný stornovací poplatek. U speciálních zakázek co do rozsahu a množství záleží na již vzniklých prokazatelných nákladech, které objednavatel hradí v plné výši. 

Pokud objednávku zrušíme my, tak vždy uvedeme z jakého závažného důvodu není možné objednávku uskutečnit. V tomto případě Vám bude vrácena platba v plné výši. 

Další podmínky

Nejsme zodpovědní za zdržení či zrušení objednávky v případě, že jste poskytli nepravdivé či neúplné informace, např. informace o adrese příjemce. www.saumur-kiosque.com/infos_article.php?id_actu=32966

Těsně před doručením se vždy snažíme telefonicky kontaktovat obdarovanou osobu, aby květiny mohly být doručeny v nejvhodnějším čase a obdarovaná osoba byla na uvedené adrese. Proto je nezbytně nutné, aby v objednávce bylo uvedeno správné telefonní číslo obdarované osoby.

V případě nepřítomnosti příjemce můžeme zanechat zboží u náhradního příjemce. V případě doručení do firmy u kolegů, v případě doručení na privátní adresu u sousedů. Nejde-li jinak, tak před vchodovými dveřmi či jiném vhodném místě.